Warszawa

Włochy, ul. Równoległa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
434 000 PLN
Cena za m2
14 965,52 PLN
Powierzchnia
29 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
6
Liczba pięter
6
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2024
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Dostępne od
2024-06-05
Numer oferty
1382/12083/OMS

Opis nieruchomości

STAN DEWELOPERSKI, ODDANIE III KWARTAŁ 2024
OSIEDLE URBINO  BUDYNEK B, DOM DEVELOPMENT

Na sprzedaż przestronna kawalerka 29m2 z balkonem usytuowana w warszawskiej dzielnicy Włochy/Raków ul. Równoległa 9a.

LOKALIZACJA:

Inwestycja jest realizowana etapowo przy ul. Równoległej w obrębie obszaru administracyjnego Raków należącego do dzielnicy Włochy. Od centrum Warszawy inwestycję dzieli blisko 6 km. Bezpośrednia okolica osiedla jest zielona i kameralna, w pobliżu są położone różnorodne obiekty infrastruktury oraz arterie komunikacyjne. W promieniu do 1 km położone są wielobranżowe sklepy, supermarkety spożywcze Żabka, Biedronka, Stokrotka, E.Leclerc, sklep Makro Cash&Carry, centrum handlowe Łopuszańska 22, punkty usługowe, stacje paliw, centra handlowo-wystawiennicze, lokale gastronomiczne, punkty naprawy samochodów. W odległości około 2 km znajdują się duże wielofunkcyjne centrum handlowe Atrium Reduta oraz CH Blue City z zapleczem usługowym.
W zasięgu blisko 2 km znajduje się wejście do rozległego parku Szczęśliwickiego z odkrytą pływalnią, boiskami, górką narciarską i zbiornikami wodnymi.

INFRASTRUKTURA OSIEDLA:

Osiedle Urbino to propozycja dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy cenią sobie połączenie bliskości centrum z przyjaznym, zielonym otoczeniem.
Teren osiedla jest zamknięty, monitorowany i chroniony. W obrębie inwestycji zaprojektowano plac zabaw dla najmłodszych, kameralne strefy wypoczynku dla mieszkańców, stojaki rowerowe, do dyspozycji lokatorów są również stacja serwisowa dla rowerów i paczkomat. W budynkach zaprojektowano pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz wózków, schowki lokatorskie, podziemne hale garażowe. Ponadto na osiedlu zagospodarowano naziemne stanowiska postojowe. Osiedle jest przyjazne osobom o specjalnych potrzebach i seniorom.


Zapraszam do kontaktu po więcej informacji lub na omówienie prezentacji.
Julia Lidzbarska 
+48 797 716 506
j.lidzbarska@allestate.pl
 

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Szkoła, Park, Plac zabaw, Sklep
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Kontakt

Julia Lidzbarska

Julia Lidzbarska

Manager Zespołu

Telefon:
797 716 506
E-mail:
j.lidzbarska@allestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALL Estate z siedzibą przy Krakowskie Przedmieście 79 lok. 300, 00-079 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@allestate.pl… czytaj więcej