Zabrze

ul. Henryka Sienkiewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
633 460 PLN
Cena za m2
7 128,74 PLN
Powierzchnia
88,86 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2018
Stan nieruchomości
Do zamieszkania
Numer oferty
2013/12083/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż apartament 88,86 m² z 4 pokojami na I piętrze z balkonem. Mieszkanie wykonane w standardzie tzn " pod klucz" do wprowadzenia się.

Kupujący nie płaci podatku PCC! O% PROWIZJI

Dużym plusem są niskie koszty utrzymania i eksploatacji mieszkania - bez czynszowe.

Atrakcyjny czteropiętrowy budynek z podziemnym garażem zlokalizowany został u zbiegu ul. Sienkiewicza z ulicą Jagiełły.

Znajdują się tu 34 inteligentnie zaprojektowane dwu-, trzy- i czteropokojowe nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 37 m2 do 88 m2. Wszystkie mają balkony, a jedno rozległy 30-metrowy taras. Na parterze znajdzie się także pięć lokali usługowych.

W podziemnym garażu, każdy z mieszkańców ma swoje miejsce postojowe. Budynek jest wyposażony w cichobieżną windę.

Kameralny charakter budynku, wyjątkowo funkcjonalna architektura i dobra lokalizacja gwarantują właścicielom nowych mieszkań naprawdę wygodne miejsce do życia.

Inwestycja Mieszkania przy Sienkiewicza znajduje się w Zabrzu, ul. Sienkiewicza/Jagiełły (3.2 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
Inwestycja Mieszkania przy Sienkiewicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Mieszkania przy Sienkiewicza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B.O. Trojan Sp. z o.o. przewidział:
miejsca postojowe:
naziemne miejsca postojowe 
podziemne miejsca postojowe - 30.000 zł
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Budynek oddany do użytkowania

Lokalizacja inwestycji:
Wielkim atutem inwestycji w Zabrzu jest jej doskonałe skomunikowanie - bliskość DTŚ(1 min) i autostrady A4 (ok. 5 min) oraz przystanków transportu publicznego zarówno autobusów, jak i tramwajów.
Niedaleko znajdują się prestiżowe szkoły, przedszkola, przychodnia lekarska, kościół i liczne placówki handlowe oraz targowisko miejskie nieocenione źródło świeżych warzyw i owoców.
Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Miasto składa się z kilkunastu dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach miasta powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się także liczne szpitale. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu kilkadziesiąt przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. kilkadziesiąt przedszkoli, podstawówek i zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z kilku parków miejskich. Znajduje się tu także wiele ogólnodostępnych boisk. W mieście są także kina, teatr, filharmonia.

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi profesjonalni doradcy finansowi, którzy ZA DARMO pomogą w dopasowaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego dopasowanego do Państwa potrzeb.

Zapoznaj się z moimi innymi nieruchomościami:
https://allestate.pl/jakub-hilgner/?agentId=64569

Jakub Hilgner
Doradca ds. Nieruchomości ALL Estate
+48 572 468 210

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak

Kontakt

Jakub Hilgner

Jakub Hilgner

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
+48 572 468 210
E-mail:
j.hilgner@allestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALL Estate z siedzibą przy Krakowskie Przedmieście 79 lok. 300, 00-079 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@allestate.pl… czytaj więcej