Świnoujście

ul. Bolesława Chrobrego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 274 922 PLN
Cena za m2
45 281,09 PLN
Powierzchnia
50,24 m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
5
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2024
Dostępne od
2024-12-31
Numer oferty
2947/12083/OMS

Opis nieruchomości

   
Nowoczesny hotel w Świnoujściu Aquart zaprojektowny przez znaną pracownię Medusa Group


⭐️ Aquart Świnoujście to budynek hotelowy, zlokalizowany przy ulicy Bolesława Chrobrego 35. Mieścić się w nim będzie 151 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, przy czym zdecydowaną większość stanowić będą apartamenty o wielkości ok. 32 m2.

⭐️ Na dwóch ostatnich kondygnacjach zlokalizowane będą większe apartamenty, o powierzchni pomiędzy 50 m2-60 m2.

⭐️ W budynku zaplanowano strefę basenową, oraz restaurację.

⭐️ Aquart Świnoujście zlokalizowany jest przy ulicy Chrobrego w Świnoujściu, w bezpośredniej bliskości promenady nadmorskiej – głównego pasażu pieszego oraz ulicy Uzdrowiskowej.
Na tle sąsiednich apartamentowców inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą z elementami roślinnymi na elewacji, doskonałym designem nawiązującym do pierwotnych założeń nadmorskich uzdrowisk oraz wyjątkową dbałością o detale.

⭐️ Prestiż lokalizacji: Dzielnica Nadmorska, kilka kroków spacerem na piękną, piaszczystą, szeroką plażę. W zasięgu reki wszystkie atrakcje kurortu.

Zainwestuj w Aquart Świnoujście: zarabiaj na wynajmie lub ciesz się własnym apartamentem

Jako właściciel korzystnie lokujesz środki. W perspektywie czasowej nieruchomości nadmorskie zyskują na wartości. Otwiera się więc szeroki wachlarz możliwości: własny apartament w centrum prestiżowego kurortu, mieszkanie na wynajem, którym zarządzasz samodzielnie lub przekazujesz te obowiązki operatorowi, tak by czerpać zyski z najmu.
Pakiety korzyści inwestycji w Aquart Świnoujście:
Kupujesz apartament z myślą o wynajmie. Przekazujesz zarządzanie nim wskazanemu przez nas profesjonalnemu operatorowi, który dba o jego maksymalne obłożenie tak, abyś mógł czerpać maksymalne zyski z inwestycji.Kupujesz wybrany apartament dla siebie – zyskujesz idealny apartament w świetnej lokalizacji, cieszysz się komfortem, korzystasz z atrakcji kompleksu.

Posiadamy 90 apartamentów w tej inwestycji.

Przedstawiona informacja ma wyłącznie charakter promocyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak

Kontakt

Grzegorz Skrzyński

Grzegorz Skrzyński

Telefon:
500 086 742
E-mail:
biuro@gtsinvest.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALL Estate z siedzibą przy Krakowskie Przedmieście 79 lok. 300, 00-079 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@allestate.pl… czytaj więcej