Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 500 000 PLN
Cena za m2
24 128,10 PLN
Powierzchnia
227,95 m2
Powierzchnia działki
569 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Typ domu
Willa
Rok budowy
2024
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
519/12083/ODS

Opis nieruchomości

O Inwestycji


Zamknięte i luksusowe osiedle położone jest w modnej części Wilanowa, oferując wyjątkowy standard życia w prestiżowej lokalizacji. Na osiedlu dostępne są duże, nowoczesne lokale o powierzchni od około 250 do 360 m², usytuowane na działkach o wielkości od 550 do 1200 m². Architektura osiedla wyróżnia się modernistycznymi bryłami budynków, utrzymanymi w eleganckiej kolorystyce odcieni bieli, szarości i jasnego beżu. Bogata infrastruktura zapewnia wygodę i komfort mieszkańcom, a cała inwestycja jest starannie zaplanowana, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.


Dodatkowe Informacje


Nasze zamknięte i luksusowe osiedle znajduje się w prestiżowej części Wilanowa, w pobliżu bogatej infrastruktury Królewskiej Dzielnicy. W ofercie sprzedaży znajdują się przestronne i nowoczesne rezydencje o powierzchni od około 250 do 360 m², położone na działkach o wielkości od 550 do 1200 m². 


Projekty domów cechują modernistyczne bryły, a elegancka kolorystyka w odcieniach bieli, szarości i jasnego beżu nadaje im wyjątkowego charakteru. Rezydencje zostaną wykończone naturalnym kamieniem, a duże przeszklenia umożliwią przyszłym właścicielom cieszenie się nieograniczoną przestrzenią i naturalnym światłem. Otaczające ogrody będą idealnym miejscem do komfortowego wypoczynku.


Dojazd do rezydencji zapewni reprezentacyjna aleja główna - szeroka, efektowna i elegancka, z piękną zielenią, która będzie centralną osią inwestycji. Cały teren będzie ogrodzony, strzeżony i zamknięty, z portiernią z kontrolą dostępu przy wjeździe. Działki będą otoczone wygodnymi alejkami ze starannie zaplanowaną zielenią i elementami małej architektury. Monitoring terenu zapewni tak pożądane bezpieczeństwo, komfort i prywatność przyszłym mieszkańcom.


Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o wyjątkowości tej inwestycji.

Kontakt

Grzegorz Skrzyński

Grzegorz Skrzyński

Telefon:
500 086 742
E-mail:
biuro@gtsinvest.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALL Estate z siedzibą przy Krakowskie Przedmieście 79 lok. 300, 00-079 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@allestate.pl… czytaj więcej