Darłowo

Darłówko, ul. Północna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
547 200 PLN
Cena za m2
11 400 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
2
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2021
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Numer oferty
20/12083/OMS

Opis nieruchomości

| Na sprzedaż apartamenty 2 i 3 pokojowe w Darłowie w nowej Inwestycji |
| w ofercie apartamenty od 30 m2 do 53 m2 |
| 400 metrów od morza oraz 100 m od Mariny |


Lokalizacja :
Kompleks apartamentów położony jest we Wschodniej części Darłówka. DarłówkoWschodnie to prężnie rozwijająca się dzielnica Darłowa – znanej, nadmorskiejmiejscowości w województwie zachodniopomorskim na Pomorzu Środkowym.
Apartamenty oddalone są zaledwie 400 m od morza, 100 m od Mariny, 1,5 km odcentrum miasta Darłowo.
Piękne widoki, szerokie, piaszczyste plaże z wydmami, sosnowe lasy.
Darłówko wielokrotnie oceniane było jako jeden z najlepszych, nadmorskichkurortów m.in. w rankingach tygodnika Polityka i radia RMF.FM. Od kilku lat jestKurortem na 5 gwiazdek.

Apartamenty
w ofercie  apartamenty od 30 m2 do 53 m2.Inwestycja
Nieruchomości nad morzem – lokata na długie lata
Apartamenty zlokalizowane na wybrzeżu to bardzo atrakcyjny i opłacalny rodzajinwestycji. Powody zakupu nieruchomości nad morzem są różne. Część osób kupujemieszkanie nad morzem na własne potrzeby, by mieć gdzie wypoczywać wdowolnym momencie roku. Inni, chcą wynajmować mieszkanie w sezonie i po nim,by na nim zarabiać. Jedno jest pewne – inwestycja w nieruchomość zawsze jestpewnym i bezpiecznym zakupem
Jeśli chcesz spełnić swoje marzenie o posiadaniu Apartamentu w jednym znajpiękniejszych miast Pomorza lub zwyczajnie chcesz zainwestować i zacząćzarabiać zadzwoń do mnie po więcej szczegółów.
Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak

Kontakt

Inwestcje Nad Morzem

Inwestcje Nad Morzem

Telefon:
500 086 742
E-mail:
darlowo@allestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALL Estate z siedzibą przy Krakowskie Przedmieście 79 lok. 300, 00-079 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@allestate.pl… czytaj więcej